renowacja rowerów

PomalujRower- piaskowanie i malowanie proszkowe Warszawa
szczegóły oferty
nasz cennik

stalowa rama rowerowa


piaskowanie + malowanie Zakres usługi: zabezpieczenie suportu, gwintu rury sterowej, gwintu tylnej przerzutki; piaskowanie; lakierowanie metodą proszkową na dostępny kolor w naszym magazynie. Koszt nie zawiera serwisu.

250 zł

widelec stalowy (cena tylko przy malowaniu ramy)

0 zł

widelec stalowy (oddzielne zamówienie)

75 zł

Samo piaskowanie ramy stalowej z widelcem.

od 100 zł

Dopłata do koloru, zamawianego specjalnie pod Klienta. Podana cena może się różnić, uzależnione jest to od kosztu farby oraz kosztów przesyłki.

+50 zł

Dopłata do koloru metalicznego, efektu super matu. Jest to dodatkowo powłoka lakieru bezbarwnego z efektem złotego lub srebrnego brokatu lub kolor w efekcie super mat

+50 zł

aluminiowa rama rowerowa


Piaskowanie + malowanie Zakres usługi: zabezpieczenie suportu, gwintu rury sterowej, gwintu tylnej przerzutki, piwotów; odlakierowywanie chemiczne; piaskowanie; lakierowanie metodą proszkową na dostępny kolor w naszym magazynie. Koszt nie zawiera serwisu .

300 zł


Widelec aluminiowy tzw. sztywny (cena tylko przy malowaniu ramy)

0 zł

Widelec aluminiowy amortyzowany (oddzielne zamówienie, widelec musi być rozebrany)

150 zł

Widelec aluminiowy (oddzielne zamówienie)

75 zł

Usunięcie lakieru i piaskowanie ramy aluminiowej

150 zł

Dopłata do koloru zamawianego specjalnie pod Klienta. Podana cena może się różnić, uzależnione jest to od ceny farby oraz kosztów przesyłki.

+50 zł

Dopłata do koloru metalicznego efektu super matu. Jest to dodatkowo powłoka lakieru bezbarwnego z efektem złotego lub srebrnego brokatu lub kolor w efekcie super matu.

+50 zł

elementy dodatkowe


Przemalowanie obręczy koła rowerowego

od 40 zł

Drobne elementy piasty, mostek, kierownica, błotnik, itp.

od 30 zł / szt

Większe elementy takie jak bagażnik, osłona łańcucha itp.

od 40 zł
serwis rowerowy
UWAGA! Aż do odwołania nie przyjmujemy całych rowerów do rozmontowania oraz zmontowania po malowaniu.
Za utrudnienia przepraszamy.
dodatkowe usługi wyceniamy na miejscu w naszym zakładzie
Czas wykonania usługi to ok. 10 dni roboczych – ok. dwóch pełnych tygodni (czas usługi uzależniony jest od koloru oraz obłożenia na lakierni). W okresie od marca do czerwca termin ten może się wydłużać. Dodatkowe elementy dostarczone wraz z ramą, wyceniane są indywidualnie na miejscu w naszej lakierni. Kolory mogą nie odpowiadać kolorom rzeczywistym, z uwagi na różnice ustawień parametrów monitorów, kart graficznych itp. Firma nie ponosi odpowiedzialności za różnice miedzy paleta kolorów a efektem końcowym widocznym na wyrobie. Nie wyceniamy elementów przez telefon. Pracujemy od Poniedziałku do Piątku 9 – 16. Nie mamy wpływu na wytapiające się smary, płyny z wewnątrz ram. *koszt serwisu uzależniony jest od rodzaju podzespołów.
nasze marki