renowacja rowerów

PomalujRower- piaskowanie i malowanie proszkowe Warszawa
sprawdź nas
jak malujemy
1Dostarczenie ramydo zakładu

Nasz zakład znajduje się w Warszawie (Włochy) na al. Krakowskiej 7, czynny jest w dni robocze w godzinach 8 – 17. Dostarczenie elementów do malowania nie wymaga wcześniejszego ustalenia terminu. W naszym zakładzie przyjmujemy tylko rozmontowane elementy, nie malujemy elementów karbonowych oraz plastikowych. Całe rowery prosimy przekazywać do serwisów partnerskich – adresy na stronie głównej.

rower aluminiowyczy stalowy2

Chcąc zapewnić usługę najwyższej jakości przygotowaliśmy procesy technologiczne, do rowerów stalowych oraz aluminiowych. Nie malujmy rowerów karbonowych oraz elementów z częściami karbonowymi – za takie elementy nie bierzemy odpowiedzialności. Jak odróżnić stal od aluminium? można to zrobić na wadzę – aluminium jest lżejsze, można magnesem – aluminium nie przyciąga. Jak rama jest na mufach – rama stalowa, jak spawana to aluminiowa. Jest wiele sposobów, najprostszym udać się do serwisu rowerowego.

3przygotowanie elementówdo piaskowania

Bardzo ważnym krokiem jest odpowiednie przygotowanie ramy rowerowej, opracowaliśmy do tego specjalne zabezpieczenia do procesu piaskowania aby nie uszkodzić bieżni oraz otworów. We własnym zakresie zabezpieczamy; gwint w suporcie, gwint na rurze sterowej (widelcu), bieżnie łożyska na widelcu oraz wg. specyfikacji gwinty tylnej przerzutki, piwoty.

piaskowanieelementów roweru4

Po usunięciu lakieru z ram aluminiowych i odpowiednim przygotowaniu przechodzimy do piaskowania. Tutaj także musimy wykonać to specjalnym ścierniwem, drobny granulat zapewnia nam odpowiednią chropowatość do przyczepności lakieru oraz usuwa korozję oraz delikatne zarysowania.

5malowanie elementówmetodą proszkową

Nasz zakład jak pisaliśmy na początku maluje wyłącznie elementy metalowe i stalowe, temperatura utwardzania lakieru proszkowego to 200 C. Dostępne są lakiery matowe, połyskliwe oraz z wykończeniem brokatowym, standardowe wykończeniem lakieru to satyna (ok. 70% połysku).

W przypadku wyboru koloru z efektem (super mat, połysk, metalik, 3d), zalecamy wykonanie próbnej blaszki wzorcowej w naszej lakierni, aby klient miał pełną świadomość tego, jak kolor wygląda na metalu.

wydanie6

Na koniec usługi po sprawdzeniu oraz spakowaniu ram, elementów wysyłana jest do klienta wiadomość sms.

nasze marki