renowacja rowerów

PomalujRower- piaskowanie i malowanie proszkowe Warszawa
sprawdź nasz poradnik
wysyłka rowerów
Aby ułatwić Państwu możliwość wysyłki
elementów rowerowychdo naszego zakładu
poniżej opisujemy procedurę tej usługi.

umowa-link

Wysyłane elementy rowerowe należy kompletnie rozkręcić (wykręcić wszystkie śrubki, odnitować tabliczkę, wycisnąć miski łożysk itp.)
Części prosimy spakować w karton lub opakowanie które pozwoli na odesłanie do Państwa.
Następnie należy wydrukować nasze zlecenie oraz wypełnić niezbędne pola i umieścić w przesyłce. W przypadku problemu z wyborem koloru, istnieje możliwość nadania przesyłki a kolor należy podać emailem (tylko taka forma będzie akceptowana). W przypadku braków w zleceniu nasz zakład po otrzymaniu przesyłki skontaktuje się z Nadawcą (prosimy pamiętać iż numer telefonu jest nie zbędny).
Następnym krokiem jest wykonanie przelewu na nasze konto, nie wysyłamy paczek za pobraniem. Tą czynność najlepiej wykonać w trakcje realizacji przez nasz zakład zamówienia, pozwoli to na przyśpieszenie procedury odesłania przesyłki. Nie wszystkie firmy kurierskie umożliwiają wysyłkę za pobraniem.
Ostatnim krokiem jest ODESŁANIE PRZESYŁKI
ostateczny
termin realizacji
podawany jest wyłącznie po
otrzymaniu przesyłki z elementami
Nasz zakład nie posiada stałej umowy z firmą kurierską, nie wysyłamy paczek Pocztą Polską. Termin wykonania usługi nie obejmuje czasu przesyłki i liczony jest od następnego dnia dostarczenia (paczki dostarczane są o różnych porach dnia). Nie bierzemy odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe podczas transportu, dlatego też nie ma możliwości wysyłki całych rowerów.
nasze marki